TWÓJ DOM Z DALA OD DOMU

Nowa kabina, efektywność paliwowa, zaawansowane technologie i komunikacja na pokładzie to IVECO S-WAY, ciężarówka zaprojektowana by zapewniać doskonały komfort dla kierowcy oraz spełniać wysokie wymagania związane z całkowitym kosztem utrzymania pojazdu. Jest to wymarzona ciężarówka każdego kierowcy: wewnętrzny design zorientowany na prowadzącego, zapewnia przestrzeń i posiada wiele komfortowych funkcji oraz najnowszych technologii. To naprawdę jest Twój dom z dala od domu. IVECO S-WAY jest także w pełni skomunikowany ze światem zewnętrznym co otwiera nowe perspektywy w zarządzaniu flotą a także umożliwia życie na pokładzie w nowoczesnym stylu. Funkcje komunikacji w IVECO S-WAY umożliwiają kierowcy być w stałym kontakcie z managerem floty, specjalistami IVECO oraz siecią dealerską. Dzięki temu kierowca nigdy nie jest zdany sam na siebie.

KABINA & STYL

Całkowicie nowa kabina, która podnosi parametry aerodynamiczne na nowy poziom, zwiększając oszczędność paliwa nawet o 4%. Kabina została zaprojektowana od nowa, a jej projektanci skupiali się na oszczędności paliwa, obniżeniu TCO oraz zwiększeniu bezpieczeństwa kierowcy. Każdy zewnętrzny detal kabiny był analizowany z wyjątkową szczegółowością, aby zmniejszyć opór powietrza.

  • Nowy dach jest perfekcyjnie zintegrowany ze ścianą czołową pojazdu

  • Przedni grill z narożnikami o dużych promieniach i narożnymi lotkami aerodynamicznymi

  • Nowa wieloczęściowa, konstrukcja zderzaka ze zintegrowanymi deflektorami

  • Zoptymalizowany zestaw aerodynamiczny i osłony międzyosiowe z gumowymi przedłużeniami

  • Przednie światła w technologii full LED

  • Nowa konstrukcja drzwi wydłużona by zakrywać dwa stopnie

  • Klimatyzacja postojowa zintegrowana z systemem wentylacji pojazdu

IVECO S-WAY został zaprojektowany z myślą o kierowcy. Zbudowana na nowo kabina zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Nowa konstrukcja zapewnia również znacznie lepszą widoczność kierowcy dzięki jednoczęściowym szybom i nowym lusterkom bocznym.

PRACA I ŻYCIE NA POKŁADZIE

Kabina IVECO S-WAY została całkowicie przeprojektowana i skoncentrowana wokół kierowcy, aby zapewnić pierwszorzędne warunki życia, jazdy i pracy.

Obszerna przestrzeń, dobrze zorganizowane schowki, ergonomiczne wykończenie i wygodna przestrzeń sypialna to cechy kabiny IVECO S-WAY.

Regulowany fotel pozwala kierowcy ustawić odpowiednią odległość od wielofunkcyjnej kierownicy ze spłaszczoną dolną częścią, zapewniając odpowiednią ilość miejsca na nogi.

Dzięki ergonomicznej desce rozdzielczej kierowca ma szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Deska rozdzielcza została przeprojektowana tak, aby poprawić komfort pracy i wydajność. Przycisk silnika Start / Stop oraz gniazdo klucza elektronicznego ze zintegrowanym pilotem umieszczone zostały na desce rozdzielczej obok przycisków trybu skrzyni biegów D/N/R.

Nowy system informacyjno-rozrywkowy z funkcjami rozpoznawania głosu, radiem DAB i nawigacją pozwalają kierowcy zintegrować swoje urządzenie mobilne poprzez Apple Car Play.

Pojemne schowki są poręcznie rozmieszczone w kabinie, aby zapewnić przestrzeń potrzebną kierowcy. Mająca nowy, praktyczny układ, schowki oraz gniazda USB strefa nocna także łączy funkcjonalność i komfort. Wysokość w kabinie ma 2,15 metra na jej środku i spełni oczekiwania nawet najwyższych kierowców.

Klimatyzacja postojowa zintegrowana z systemem wentylacji oraz systemem ogrzewania pojazdu cały czas dba o komfort termiczny kierowcy.

KOMUNIKACJA

IVECO S-WAY charakteryzuje się wysokim poziomem komunikacji ze światem zewnętrznym. Dzięki temu przedstawiciele działów logistyki oraz managerowie flot z firm transportowych mogą na bieżąco optymalizować konieczność wykonania naprawy i planować realizację czynności eksploatacyjnych, monitorować zużycie paliwa oraz TCO. IVECO S-WAY jest także w stałym kontakcie z IVECO Cotrol Room, pomieszczeniem z którym dane o wydajności pojazdu są wymieniane w czasie rzeczywistym. Nowy moduł komunikacyjny został stworzony także z myślą o kierowcy. Aplikacja IVECO EASY ułatwia życie na pokładzie, pozwala sterować za pomocą urządzenia mobilnego wybranymi funkcjami pojazdu. Dodatkowo aplikacja umożliwia uruchomienie usługi Assistance No-Stop, daje zdalny dostęp do danych diagnostycznych pojazdu i pozwala na wgląd do danych systemu oceniającego styl jazdy.

SILNIK & ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W gamie IVECO S-WAY znajdują się zarówno pojazdy napędzane olejem napędowym oraz gazem ziemnym. Silniki wysokoprężne o 3 pojemnościach i mocach od 310 do 570 KM oraz silniki o zasilane gazem ziemnym z 2 pojemnościami i mocami od 340 do 460 KM zapewniają moc spełniającą oczekiwania wszystkich firm transportowych. OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA

  • Inteligentny EGR zwiększa wydajność spalania poprzez optymalizację czasu wtrysku i zmniejsza zużycia paliwa

  • Inteligentny osprzęt silnika wyłącza się gdy nie jest potrzebny, zapobiegając stratom energii

  • Funkcja Anti-Idling pozwala uniknąć długiego czasu pracy na biegu jałowym, automatycznie wyłączając silnik

Przewidujący system wspomagania jazdy HI-CRUISE, integrujący układy oparte na technologii geolokalizacji GPS, takie jak tempomat i układ zmiany biegów przewidujące profil i wysokości trasy, które rozszerzają również zakres działania funkcji Eco-roll. Skrzynia biegów, mapa i pozycjonowanie GPS są połączone, co pozwala stosować strategię jazdy przewidującej, która idealnie dopasowuje sekwencję zmiany biegów do topografii.

S-WAY NATURAL POWER

IVECO S-WAY NP maksymalizuje zalety przyjaznego dla środowiska paliwa, jakim jest gaz ziemny (LNG i CNG), w celu poprawy jakość powietrza, łagodzenia zmian klimatycznych i przyczynienie się do spokojniejszego środowiska przy zaledwie 71 dB(A). Dzięki cichej pracy IVECO S-WAY NP jest idealny do nocnych dostaw i branży komunalnej. S-WAY zasilany LNG mając do 1600 KM zasięgu na jednym tankowaniu sprawdza się też wyśmienicie w transporcie dalekobieżnym.

Więcej informacji można uzyskać wypełniając formularz kontaktowy

Informacja prasowa pochodzi z Iveco Polska: https://www.iveco.com/poland/produkty/pages/nowy-iveco-s-way-2019.aspx