Usługi

Serwis pojazdów

W ramach zawartych przez nas umów wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów MAN,MERCEDES-BENZ, IVECO,FIAT oraz naczep Kogel, Wielton i Zasław. Wykonujemy także naprawy pogwarancyjne pojazdów i naczep innych marek.

Zabudowy pojazdów

Specjalizujemy się w zabudowach pojazdów IVECO Daily. Pojazdy szyte na miarę potrzeb każdej pracy. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi kontenery, plandeki, autolawety, skrzynie otwarte, platformy.

Centrum napraw powypadkowych

Wykonujemy naprawy powypadkowe i blacharsko-lakiernicze samochodów ciężarowych dostawczych oraz przyczep i naczep, naszym klientom oferujemy usługi holowania, zwiezienia uszkodzonego pojazdu lub nawet naprawy na drodze na terenie Polski jak i całej Europy.

SPRZEDAŻ POJAZDÓW

Sprzedaż pojazdów Iveco i Fiat Professional. Załatw wszystko w jednym miejscu od zakupu pojazdu, finansowania, ubezpieczenia, po wybór i realizację zabudowy dostosowanej do potrzeb Twojego biznesu.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych i zamiennych . Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ,która pomoże w doborze odpowiednich części i doradzi najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

stacja kontroli pojazdów

Nasze stacje kontroli przeprowadzają pełny zakres badań technicznych dla wszystkich rodzajów pojazdów.

assistance 24h

Pomoc drogowa 24h. Posiadamy pojazdy do holowania jak i transportu dostawczych i ciężarowych samochodów.

FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIA OC / AC

Finansowanie oraz kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe z różnych towarzystw - porównaj i wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Tachografy | TOLL COLLECT

Montażu i kalibracja tachografów / serwis toll collect .